Mozaika všedního dne"Jednej tak abys byl šťastný ne aby, ses šťastným jen zdál."

Lednice

Publikováno 25.03.2017 v 13:55 v kategorii Výlety, přečteno: 38x

V týdnu jsem navštívila jihomoravskou chloubu a to Lednici.
Přeji Vám krásný den,chtěla bych se s Vámi podělit o svůj nedávný výlet do Lednice. Snad každý ví,kde tohle místo leží,je to chlouba jihomoravského kraje,já jelikož pocházím z jihomoravského kraje tak jsem Lednici navštívila několikrát za život.  Když jsem dostala minulý týden čtyři dny dovolené přemýšlela jsem kam moje cesta povede. Můj první plán byl,že pojedu někam do Čech,možná i do Prahy,se synem si najdu nějaký penzion a budeme chodit po okolí,jenže počasí bylo takové nejisté a tak jsem usoudila,že cestování někam dál nechám až bude opravdu teplo a hezky.Jsem v jihomoravském kraji takže vím,že tady je toho hodně co vidět,takže plány na každý den byli jasné,syna jsem odhlásila ze školky a každý den jsme cestovali po našem krásném okolí. Jsem člověk aktivní,stále v pohybu,takže ležet doma na gauči pro mě opravdu plán nebyl.I když jsem matka samoživitelka chci žít, a užívat si každou chvilku svého života. :-) 
 Takže věděla jsem,že chci jet do Lednice to bylo tak všechno,nedívala jsem se ani na odjezd autobusů,prostě jsme přišli na autobusové nádraží a počkali až přijel autobus. Mám štěstí ,že syn miluje cestování,takže i chvilka čekání mu problém nedělá.Neměla jsem plán vůbec žádný,jen že si asi projdeme park a potom asi Lednici a nic víc,ale neplánovala jsem nikdy nic a proto byli všechny výlety skvělé.  Přijeli jsme do Lednice,prošli jsme si park,okolí zámku,všude byl takový klid ,takové to tam vůbec neznám,protože jsem tam vždy jezdila o víkendu a bylo tam plno turistů přišlo mi to teď ve všední den strašně prázdné. 
Park jsme prošli snad ze všech stran ,pak jsme se vydali do Lednice,že si projdeme nějaké uličky a třeba narazíme na něco zajímavého. A v jedné uličce opravdu,narazila jsem na muzeum starých hraček. Mají otevřeno každý den do 17.00 takže jsme mohli jít dál. 
Krásné staré hračky,syna nejvíce zaujali staré autíčka a vláčky,mě se nejvíce líbili gumové hračky,které si pamatuji a kuchyňky které byli funkční. Pokud budete  mít někdy cestu do Lednice tak určitě doporučuji stavit se i v muzeu hraček. 
 A tady jsou další záběry,které se mi podařilo zachytit jen tak pro zajímavost :-) 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?