Mozaika všedního dne"Jednej tak abys byl šťastný ne aby, ses šťastným jen zdál."

Přírodní energie

Publikováno 01.05.2017 v 13:57 v kategorii Příroda/focení, přečteno: 36x

Potřebovala jsem si někde dobít baterky a tak jsem se vydala no kam jinam než do přírody. :-)
Měla jsem pracovní víkend a i když svoji práci miluji možná až moc,protože já nad prací přemýšlím i v noci v posteli a stále myslím co a jak zdokonalit tak je toho někdy prostě moc. V neděli jsem nebyla otrávená prací ale spíše lidmi ono pracovat s lidmi je někdy opravdu těžké. A lidé,kteří si myslí,že si mohou na prodavačce vylívat zlost,nebo kteří si myslí,že musíme mít všechno,no prostě je to těžké. Mohu říct byla jsem ráda v neděli,když jsem zavřela obchod a konečně jsem mohla v klidu dodělat to co jsem nestíhala a potom jsem konečně dorazila domů,nestihla jsem se ani naobědvat o půl třetí no takže takový pozdější oběd a syn už byl vzhůru a chtěl jít rychle na procházku. 
Upřímně nejraději bych se zachumlala do peřiny a ležela ale vím,že syn mě ležet nenechá a tak jsem vzala foťák a vydali jsme se ven. Kousek od domu jsem potkala jednu dnešní zákaznici. Zase lidé,město néé musela jsem honem pryč někam nabrat sílu. A tak jsme přišli až na okraj města kde jsme na pampelišce sledovali čmeláčka,který měl na nožičkách pil. Sledovali jsme ho celkem dlouho a já jsem úplně cítila jak mi už putuje ta energie zase do žil. Prostě to bzučení,cvrlikání ptáčků,čerstvý vzduch,nikde žádní lidé,jen já se synem a klidná příroda kolem nás to je přesně to co jsem potřebovala.
Pak jsme pokračovali dále do lesa a užívali si ten klid a pohodu kolem nás.
Domů jsem se vrátila načerpána energií.Mě prostě příroda pomáhá na vše. Dnes mám volno,dopoledne jsem si udělala práci doma a odpoledne už se těším zase na nějakou hezkou procházku do přírody. Pod třešní se líbat nemám s kým :-) Takže asi uschnu nebo ne aspoň syn mi dá pusinku a to je nejvíc :-) Takže přeji Vám krásný prvomájový den... :-))

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?